DİJİTAL MARATON TÜM EĞİTİMLER

dijital pazarlama temel egitim

DİJİTAL PAZARLAMA

EĞİTİMİ

sosyal medya pazarlama

SOSYAL MEDYA

PAZARLAMA EĞİTİMİ

seo sem analytics egitimi

SEO, SEM

ANALYTICS EĞİTİMİ

sertifika

SERTİFİKA

Dijital Maraton kapsamında her 3 eğitim programını alarak, Maraton’u tamamlayan tüm katılımcılara “Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası” verilecektir.

Dijital Ajanslar Platformu tarafından, tüm eğitimleri alarak Dijital Maraton eğitimini tamamlayan katılımcılara verilecek “Dijital Pazarlama Uzmanı Sertifikası”, katılımcıların kariyerlerinde avantaj sağlayacak bir belgedir. Katılımcılar, özgeçmiş ve CV’lerinde bu sertifikaya sahip olduklarını belirterek, iş yaşamlarında bir adım öne geçebilirler.

derecelendirme

DERECELENDİRME

Dijital Maraton katılımcılarının her 3 eğitim programı sonunda yapılacak sınav sonuçları ve workshop çalışmasındaki performansları değerlendirilerek, Maraton Birincisi, İkincisi ve üçüncüsü belirlenecektir.

Dijital Maraton kapsamında ilk 3’e giren katılımcılara özel tasarıma sahip plaketler verilecektir.

Ayrıca ilk 3’e giren katılımcılara, Dijital Ajanslar Platformu üye ajanslarında staj ve iş imkanı sağlamak üzere destek verilecektir.

staj

STAJ İMKANI

Dijital Maraton – Dijital Pazarlama Sertifika Programı’nı derece ile tamamlayan ilk 3 kişiye, staj ve iş imkanı sağlamak üzere destek verilecektir.

Dijital Maraton’da ilk 3’e giren katılımcıların CV’leri, öncelikle Dijital Maraton’da yer alan Eğitmenlerin yöneticisi oldukları ajanslara gönderilecek ve kendilerine mülakat imkanı sağlanacaktır.

Dijital Maraton ilk 3’e giren katılımcılar ve Ajanslar arasında yapılacak mulakatlar sonucunda karşılıklı anlaşma halinde, Ajanslar katılımcılara staj ve iş imkanı sağlayacaktır.

EĞİTİM PROGRAMLARI

hemen kaydol

BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN

Dijital Maraton eğitim ücretlerini inceleyerek, tüm eğitimleri alabilir veya seçtiğiniz eğitim programlarına katılabilirsiniz.